Të gjitha kategoritë
EN

Lule mjalti letre

Ti je ketu : home>Produkt>Lule mjalti letre

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593568749708928.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593568754215181.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593568759861984.jpg

Bërthamë e fortë e mjaltit të letrës rezistente ndaj flakës për mobilje dhe mbushje dyerve


Vendi i origjinës: Taizhou, Provinca Jiangsu, Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: 7-15 ditë pune
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, PayPal
Aftësia furnizimit: 1000 PCS në ditë
përshkrim i produktit

Core PARA bërthama e huallit prej letre është e bërë me letër të valëzuar me forcë të lartë e cila përpunohet përmes përhapjes së zamit, grumbullimit, shtypjes, prerjes, dhe më pas shtrirë në gjashtëkëndësh të rregullt. Shtë një material i ri për kursimin e burimeve i cili ka karakteristikat e mëposhtme: peshë të lehtë, forcë të lartë shtrënguese dhe veti të qëndrueshme mekanike. Përdoret gjerësisht për dyert e mobiljeve, ndarjen e zyrave, dollapët, etj.


Aplikime

Fill Mbushja e dyerve

Fill Mbushja e mobiljeve

Fill Mbushja e panelit të ndarjes

● Paketimi


Përparësia konkurruese

Weight Peshë specifike e lehtë, forcë e lartë dhe ngurtësi e lartë

Insulation Izolim i zërit, izolim termik, rezistencë ndaj lagështirës dhe asnjë helm

Performance Performancë e mirë rezistente ndaj goditjes dhe kapacitet i lartë mbajtës

-Mjedisi miqësor dhe kursimi i burimeve

Resistant Rezistent ndaj flakës, rezistent ndaj zjarrit, pamje e sheshtë dhe e drejtë

specifikimet
materiali: Flame resistant paper
Gram letre: 120g, 140g, 170g, 185g
Madhësia e qelizës: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm
Dimension: si kërkesë
toleranca: 0.2 mm ((Trashësia kryesore e huallit)

HETIM