Të gjitha kategoritë
EN

Lule mjalti letre

Ti je ketu : home>Produkt>Lule mjalti letre

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593568497230592.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593568501707976.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593568504991350.jpg

Customized normal paper honeycomb core for furniture and door filling


Vendi i origjinës: Taizhou, Provinca Jiangsu, Kinë
Brand Name: PARA
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: 7-15 ditë pune
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, PayPal
Aftësia furnizimit: 1000 PCS në ditë
përshkrim i produktit

Core Bërthama e huallit të letrës BEECORE është bërë me letër të valëzuar me forcë të lartë e cila përpunohet përmes përhapjes së zamit, pirgjeve, shtypjes, prerjes dhe më pas shtrihet në gjashtëkëndësh të rregullt. Isshtë një material i ri për të kursyer burime i cili ka veçoritë e mëposhtme: peshë të lehtë, rezistencë të lartë shtypëse dhe veti të qëndrueshme mekanike. Përdoret gjerësisht për dyer mobiljesh, ndarje zyre, dollapë, etj.


Aplikime

. Mbushja e dyerve

. Mbushja e mobiljeve

. Mbushja e Panelit të Ndarjes

● Paketimi


Përparësia konkurruese

Weight Pesha specifike e lehtë, forca e lartë dhe ngurtësia e lartë

Insulation Izolim i tingullit, izolim termik, rezistencë ndaj lagështirës dhe pa helm

Performance Performancë e mirë rezistuese ndaj goditjeve dhe kapacitet i lartë mbajtës

● Mjedisi miqësor dhe kursimi i burimeve

specifikimet
materiali:  Normal paper
Gramë letre: 120g, 140g, 170g, 185g
Madhësia e qelizës: 10mm, 15mm, 20mm, 25mm
Dimension: si kërkesë
toleranca: 0.2 mm (Trashësia thelbësore e huallit)

HETIM