Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit HPL

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit HPL

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591759721926611.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591759732391496.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591759732441304.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591759732984788.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591759733667121.jpg

Paneli i përbërë me huall mjalti alumini të certifikuar EN45545 HL2 për hekurudhë


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditëve të punës
Kushtet e pagesës: T / T, L / C
Aftësia furnizimit: 2000 metër katror / metra katrorë në ditë


përshkrim i produktit

Detajet e shpejta

HPL (high pressure laminate) honeycomb panel is a sandwich panel bonded with high pressure laminate face material and inside aluminum honeycomb core. It is widely applied in shipbuilding and railway.

Përshkrim

Paneli HPL i huallit HPL është një lloj paneli sanduiç i lehtë i përbërë nga petëzuar me presion të lartë si material fytyre, dhe huall mjalti alumini si thelbi. Ajo ofron veti të larta mekanike dhe shfaqje të mira të zjarrit.


Aplikime

● HPL honeycomb panels are especially used for walls, partitions, doors, furniture and ceilings in shipbuilding & railway decoration.


Përparësia konkurruese

Proof Fireproof

● Rezistent ndaj korrozionit të fortë të acidit, bazës dhe kimikateve, rezistent ndaj ujit, lagështisë dhe mykut

● Rezistent ndaj gërryerjes, gërvishtjeve dhe ndikimit

● Rrezet e lehta për tu pastruar, anti-ultraviolet

● Rezistent ndaj zjarrit, nxehtësisë dhe djegies së cigareve

Friendly Mjet miqësor ndaj mjedisit, pa rrezatim toksik, anti-statik dhe pa rrezatim

● jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe jo i lehtë për t’u deformuar

Processing Përpunim dhe ngjyra të ndryshme sipërfaqësore

● Paneli i përbërë i BE-së me Honeycomb prodhuar nga Jiangsu Beecore në Taizhou mori certifikimin e Bonding Standard DIN 6701 A2, akreditimin për përdorimin e lidhjes ngjitëse në prodhimin e automjeteve hekurudhor dhe pjesë të automjeteve hekurudhore.

specifikimet

Ngjyra dhe cilësi të ndryshme janë në dispozicion sipas nevojave tuaja specifike.

Panel structure:
HPL+ aluminum sheet+ aluminum honeycomb core+ aluminum sheet+ HPL


HPL Lëkurat e petëzuar me presion të lartë
Trashësia: nga 0.5 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
ALU 30303 Bërthamë mjalti alumini
Diametri (qelizat gjashtëkëndore): Ø 6, Ø 10, Ø 19
Trashësia e petë: nga 40 deri në 80 mikron
HPL Lëkurat e shtypit të lartë laminojnë
Trashësia: nga 0.7 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
Trashësia totale e panelit E rregullt: 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm
-Të tjera trashësi sipas kërkesës
dimension Rregullt: 1220 * 2440mm, 1500mm * 3000mm
-Vleresi tjeter sipas kerkeses


HETIM