Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit HPL

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit HPL

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591760597971079.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591760605509727.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591760605759291.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591760605275195.jpg

Panele dekorative me ngjyra druri HPL për hyrjen për mobilje


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditëve të punës
Kushtet e pagesës: T / T, L / C
Aftësia furnizimit: 2000 metër katror / metra katrorë në ditë


përshkrim i produktit

Detajet e shpejta

Paneli i huallit HPL është një panel sanduiç me një bërthamë në huall mjalti alumini të lidhur me materiale të fytyrës të petëzuar me presion të lartë. Shtresa e jashtme në petëzuar mund të ketë përfundime dhe ngjyra të ndryshme.

Përshkrim

Paneli HPL (petëzuar me presion të lartë) panel mjalti është një panel sanduiç i lidhur me material për fytyrën e petëzuar me presion të lartë dhe brenda thelbin e huallit prej alumini.


Aplikime

Yard Ndërtimi i ndërtesave dhe ndërtimet e anijeve (Ndarëse dhe dyer)

Body Trupi kamioni dhe karvani

Industry industri ajrore

● Tren dhe metro me shpejtësi të lartë

● Material për anije dhe automjet luksoz

Houses Shtëpi të parafabrikuara

Decoration Dekorim i brendshëm, tavan dhe mure


Përparësia konkurruese

Proof Fireproof

● Rezistent ndaj korrozionit të fortë të acidit, bazës dhe kimikateve, rezistent ndaj ujit, lagështisë dhe mykut

● Rezistent ndaj gërryerjes, gërvishtjeve dhe ndikimit

● Rrezet e lehta për tu pastruar, anti-ultraviolet

● Rezistent ndaj zjarrit, nxehtësisë dhe djegies së cigareve

Friendly Mjet miqësor ndaj mjedisit, pa rrezatim toksik, anti-statik dhe pa rrezatim

● jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe jo i lehtë për t’u deformuar

Processing Përpunim dhe ngjyra të ndryshme sipërfaqësorespecifikimet

Ngjyra dhe cilësi të ndryshme janë në dispozicion sipas nevojave tuaja specifike.

Struktura e panelit: Thelbi i huallit HPL + alumini + HPL


HPL Lëkurat e petëzuar me presion të lartë
Trashësia: nga 0.5 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
ALU 30303 Bërthamë mjalti alumini
Diametri (qelizat gjashtëkëndore): Ø 6, Ø 10, Ø 19
Trashësia e petë: nga 40 deri në 80 mikron
HPL Lëkurat e shtypit të lartë laminojnë
Trashësia: nga 0.7 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
Trashësia totale e panelit E rregullt: 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm
-Të tjera trashësi sipas kërkesës
dimension Rregullt: 1220 * 2440mm, 1500mm * 3000mm
-Vleresi tjeter sipas kerkeses


HETIM