Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit HPL

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit HPL

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591767319669623.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591767328164990.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591767328827777.jpg

Panel sanduiç me cilësi të lartë HPL për huallin për përdorim hekurudhor me EN45545 HL2


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditëve të punës
Kushtet e pagesës: T / T, LC
Aftësia furnizimit: 2000 metër katror / metra katrorë në ditë


përshkrim i produktit

Detajet e shpejta

Paneli i huallit HPL është një panel sanduiç me një bërthamë në huall mjalti alumini të lidhur me materiale të fytyrës të petëzuar me presion të lartë. Shtresa e jashtme në petëzuar mund të ketë përfundime dhe ngjyra të ndryshme.

Përshkrim

Paneli HPL (petëzuar me presion të lartë) panel mjalti është një panel sanduiç i lidhur me materiale të fytyrës të petëzuar me presion të lartë dhe brenda thelbin e huallit prej alumini. Aplikohet gjerësisht në det për të ulur peshën e strukturave, ndeshjeve dhe mobiljeve, duke ruajtur integritetin dhe vetitë mekanike.

Aplikime

● Në sektorin hekurudhor, BEECORE HPL Panelet e Mjaltit përdoren si ndarje, tavane, dysheme, bulona, ​​tavolina, etj.


Përparësia konkurruese

Proof Fireproof

● Rezistent ndaj korrozionit të fortë të acidit, bazës dhe kimikateve, rezistent ndaj ujit, lagështisë dhe mykut

● Rezistent ndaj gërryerjes, gërvishtjeve dhe ndikimit

● Rrezet e lehta për tu pastruar, anti-ultraviolet

● Rezistent ndaj zjarrit, nxehtësisë dhe djegies së cigareve

Friendly Mjet miqësor ndaj mjedisit, pa rrezatim toksik, anti-statik dhe pa rrezatim

● jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe jo i lehtë për t’u deformuar

Processing Përpunim dhe ngjyra të ndryshme sipërfaqësore

● Paneli i përbërë i BE-së me Honeycomb prodhuar nga Jiangsu Beecore në Taizhou mori certifikimin e Bonding Standard DIN 6701 A2, akreditimin për përdorimin e lidhjes ngjitëse në prodhimin e automjeteve hekurudhor dhe pjesë të automjeteve hekurudhore.

specifikimet
HPL Lëkurat e petëzuar me presion të lartë
Trashësia: nga 0.5 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
ALU 30303 Bërthamë mjalti alumini
Diametri (qelizat gjashtëkëndore): Ø 6, Ø 10, Ø 19
Trashësia e petë: nga 40 deri në 80 mikron
HPL Lëkurat e shtypit të lartë laminojnë
Trashësia: nga 0.7 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
Trashësia totale e panelit E rregullt: 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm
-Të tjera trashësi sipas kërkesës
dimension Rregullt: 1220 * 2440mm, 1500mm * 3000mm
-Vleresi tjeter sipas kerkeses


HETIM