Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit HPL

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit HPL

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591766959891119.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591766967737879.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591766967492309.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591766967824473.jpg

Panel i laminuar me presion të lartë zjarrdurues me presion të lartë për dekorimin detar


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditëve të punës
Kushtet e pagesës: T / T, L / C
Aftësia furnizimit: 2000 metër katror / metra katrorë në ditë


përshkrim i produktit

Detajet e shpejta

Paneli HPL i huallit HPL është një lloj paneli sanduiç i lehtë i përbërë nga petëzuar me presion të lartë si material fytyre, dhe huall mjalti alumini si thelbi. Ajo ofron veti të larta mekanike dhe shfaqje të mira të zjarrit.

Përshkrim

Paneli HPL (petëzuar me presion të lartë) panel mjalti është një panel sanduiç i lidhur me materiale të fytyrës të petëzuar me presion të lartë dhe brenda thelbin e huallit prej alumini. Aplikohet gjerësisht në det për të ulur peshën e strukturave, ndeshjeve dhe mobiljeve, duke ruajtur integritetin dhe vetitë mekanike.


Aplikime

Panels Panelet e mjaltit HPL për detare përdoren veçanërisht për muret, ndarjet, dyert, mobiljet dhe tavanet në ndërtimin e anijeve ose dekorimin hekurudhor.


Përparësia konkurruese

Proof Fireproof

● Rezistent ndaj korrozionit të fortë të acidit, bazës dhe kimikateve, rezistent ndaj ujit, lagështisë dhe mykut

● Rezistent ndaj gërryerjes, gërvishtjeve dhe ndikimit

● Rrezet e lehta për tu pastruar, anti-ultraviolet

● Rezistent ndaj zjarrit, nxehtësisë dhe djegies së cigareve

Friendly Mjet miqësor ndaj mjedisit, pa rrezatim toksik, anti-statik dhe pa rrezatim

● jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe jo i lehtë për t’u deformuar

Processing Përpunim dhe ngjyra të ndryshme sipërfaqësore

specifikimet
HPL Lëkurat e petëzuar me presion të lartë
Trashësia: nga 0.5 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
ALU 30303 Bërthamë mjalti alumini
Diametri (qelizat gjashtëkëndore): Ø 6, Ø 10, Ø 19
Trashësia e petë: nga 40 deri në 80 mikron
HPL Lëkurat e shtypit të lartë laminojnë
Trashësia: nga 0.7 mm në 4 mm
- Trashësi tjetër sipas kërkesës
- Ngjyra sipas kërkesës
Trashësia totale e panelit E rregullt: 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm
-Të tjera trashësi sipas kërkesës
dimension Rregullt: 1220 * 2440mm, 1500mm * 3000mm
-Vleresi tjeter sipas kerkeses


HETIM