Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit FRP

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit FRP

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591953144982025.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591953149736980.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591953152831255.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591953155612674.jpg

Lightweight FRP honeycomb panel for truck body


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:BEECORE
Details paketimit:Rasti kompensatë
Koha për dorëzim:Rreth 15 ditë pune
Kushtet e pagesës:T / T, L / C


përshkrim i produktit

● FRP honeycomb composite panel is made of high-quality FRP sheets and aluminum honeycomb core through special polyurethane/epoxy glue. It has the characteristics of beautiful appearance, high strength and light weight.

● FRP is flat and smooth, and can be made into various colors to enhance the overall sensory effect.

● Strong compression and impact resistance

● The core material is a honeycomb structure, which can improve the sound insulation effect of the product


Aplikime

● Truck body, yacht deck, Partition ,etc


Përparësia konkurruese

● Good compression and impact resistance

● Sound and heat insulation

Resistance Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj flakës

specifikimet

1220 2440xXNUMXmm ose i personalizuar

HETIM