Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit FRP

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit FRP

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591952886362615.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591952891150191.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591952892128667.jpg

Kolegjet e mjaltit të aluminit me tekstil me fije qelqi për të përbëra prej guri


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditë pune
Kushtet e pagesës: T / T, L / C


përshkrim i produktit

● Fiberglass honeycomb panel is a sandwich panel with a core in aluminum honeycomb faced with fiber glass impregnated with epoxy resin. This panel offers unique characteristics since it combines lightweight with high mechanical properties. The application of this panel for example permits huge savings as far as weight and thickness of the slabs of natural stones, such as marbles and granite and mosaics are concerned. In this way, also costs can be reduced.


Aplikime

● Stone reinforcement ,etc


Përparësia konkurruese

● Super light and high strength, anti-fatigue

Adapt Përshtatshmëri e shkëlqyer e ambientit dhe izolimit elektrik

Resistance Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj flakës


specifikimet

1220 2440xXNUMXmm ose i personalizuar

HETIM