Të gjitha kategoritë
EN

Aramid Mjaltë Bërthamë

Ti je ketu : home>Produkt>Aramid Mjaltë Bërthamë

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1594020605339947.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1594020611619038.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1594020619941947.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1594020625646201.jpg

Cilësi e lartë dhe forcë e lartë për aviacionin Bërthama e huallit Aramid me rezistencë korrozioni


Vendi i origjinës:Provinca Jiangsu, Kinë
Brand Name:BEECORE
Details paketimit:Rasti kompensatë
Koha për dorëzim:Ditët e punës së 15
Kushtet e pagesës:T / T, L / C
Aftësia furnizimit:100 PC / ditë
përshkrim i produktit

● Aramid honeycomb core is made of aramid fiber paper coated with heat , retardant phenol resin, It offers light weight, high ration of stiffness, excellent resilience, absorption capacity, high stability, environment adaptability and electric insulating. It is widely used for aerospace, rail transit, ships and yacht, shelter, sports products etc.


Aplikime

● Aerospace, rail transit, ships and yacht, shelter, sports products etc.


Përparësia konkurruese

Anti Anti-lodhje super e lehtë dhe forcë e lartë

Resistance Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj flakës

Adapt Përshtatshmëri e shkëlqyer e ambientit dhe izolimit elektrik

Properties Karakteristika të mira dielektrike dhe stabilitet i lartë

specifikimet
SpecifikimMadhësia e qelizës (mm / inç)Dendësia (kg / m³)Forca e ngjeshjes (MPa)Forca L-qethje (MPa)Forca W-Shear (MPa)
Shkalla Tregtare Aramid Bërthamë Bërthamë
BHC1313-3.2-483.21 / 8481.91.160.62
BHC1313-3.2-643.2643.11.480.82
BHC1313-3.2-803.2804.71.951.05
BHC1313-3.2-963.2966.62.451.42
BHC1313-4.8-324.83 / 16320.90.580.36
BHC1313-4.8-484.8482.60.980.56
BHC1313-4.8-644.8643.41.70.92
BHC1313-4.8-804.88061.951.1
BHC1313-4.8-964.8967.32.261.32
BHC1313-6.4-246.41 / 4240.540.340.18
BHC1313-6.4-326.4320.80.540.3
BHC1313-6.4-486.4482.0510.56
BHC1313-6.4-646.4643.41.540.79
BHC1313-9.5-249.53 / 8240.520.320.16
BHC1313-9.5-329.5320.680.560.29
BHC1313-9.5-489.5489.61.150.66
Klasa e Hapësirës Hapësirë ​​Ajrore Aramid Bërthama
BHC1313A-3.2-483.21 / 84821.260.72
BHC1313A-3.2-643.2643.21.580.92
BHC1313A-3.2-803.2804.82.051.15
BHC1313A-3.2-963.2966.72.551.52
BHC1313A-3.2-1283.212811.43.051.88
BHC1313A-3.2-1443.214413.33.152
BHC1313A-4.8-324.8 3 / 163210.680.46
BHC1313A-4.8-484.8482.71.080.66
BHC1313A-6.4-486.41 / 4482.151.10.66
BHC1313A-9.5-489.53 / 8489.71.250.76

HETIM