Të gjitha kategoritë
EN

Aramid Mjaltë Bërthamë

Ti je ketu : home>Produkt>Aramid Mjaltë Bërthamë

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593680679806261.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593680765115122.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593680779222845.jpg

Mjalti aramid për përdorim industrial me rezistencë të shkëlqyeshme mjedisore dhe ngadalësim të flakës


Vendi i origjinës: Provinca Jiangsu, Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: 7-15 ditë pune
Kushtet e pagesës: T / T, L / C
Aftësia furnizimit: 100 PC / ditë
përshkrim i produktit

Bërthama e huallit aramid është prej letre me aramid të veshur me rrëshirë fenolesh rezistente ndaj nxehtësisë , Ofron peshë të lehtë, racion të lartë të ngurtësisë, qëndrueshmëri të shkëlqyeshme, kapacitet thithës, stabilitet të lartë, përshtatje ndaj ambientit dhe izolues elektrik. Përdoret gjerësisht për hapësirën ajrore, transportin hekurudhor, anijet dhe jahtin, strehimoren, produkte sportive etj.


Aplikime

Trans Transit Hekurudhor, Sport, Produkte, Anije, Automobile etj


Përparësia konkurruese

Anti Anti-lodhje super e lehtë dhe forcë e lartë

Resistance Rezistencë e jashtëzakonshme ndaj korrozionit dhe rezistencë ndaj flakës

Adapt Përshtatshmëri e shkëlqyer e ambientit dhe izolimit elektrik

Properties Karakteristika të mira dielektrike dhe stabilitet i lartë

specifikimet
Specifikim Madhësia e qelizës (mm / inç) Dendësia (kg / m³) Forca e ngjeshjes (MPa) Forca L-qethje (MPa) Forca W-Shear (MPa)
Shkalla Tregtare Aramid Bërthamë Bërthamë
BHC1313-3.2-48 3.2 1 / 8 48 1.9 1.16 0.62
BHC1313-3.2-64 3.2 64 3.1 1.48 0.82
BHC1313-3.2-80 3.2 80 4.7 1.95 1.05
BHC1313-3.2-96 3.2 96 6.6 2.45 1.42
BHC1313-4.8-32 4.8 3 / 16 32 0.9 0.58 0.36
BHC1313-4.8-48 4.8 48 2.6 0.98 0.56
BHC1313-4.8-64 4.8 64 3.4 1.7 0.92
BHC1313-4.8-80 4.8 80 6 1.95 1.1
BHC1313-4.8-96 4.8 96 7.3 2.26 1.32
BHC1313-6.4-24 6.4 1 / 4 24 0.54 0.34 0.18
BHC1313-6.4-32 6.4 32 0.8 0.54 0.3
BHC1313-6.4-48 6.4 48 2.05 1 0.56
BHC1313-6.4-64 6.4 64 3.4 1.54 0.79
BHC1313-9.5-24 9.5 3 / 8 24 0.52 0.32 0.16
BHC1313-9.5-32 9.5 32 0.68 0.56 0.29
BHC1313-9.5-48 9.5 48 9.6 1.15 0.66
Klasa e Hapësirës Hapësirë ​​Ajrore Aramid Bërthama
BHC1313A-3.2-48 3.2 1 / 8 48 2 1.26 0.72
BHC1313A-3.2-64 3.2 64 3.2 1.58 0.92
BHC1313A-3.2-80 3.2 80 4.8 2.05 1.15
BHC1313A-3.2-96 3.2 96 6.7 2.55 1.52
BHC1313A-3.2-128 3.2 128 11.4 3.05 1.88
BHC1313A-3.2-144 3.2 144 13.3 3.15 2
BHC1313A-4.8-32 4.8 3 / 16 32 1 0.68 0.46
BHC1313A-4.8-48 4.8 48 2.7 1.08 0.66
BHC1313A-6.4-48 6.4 1 / 4 48 2.15 1.1 0.66
BHC1313A-9.5-48 9.5 3 / 8 48 9.7 1.25 0.76

HETIM