Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit të aluminit

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit të aluminit

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591845975929088.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591845981167740.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591845981396265.jpg

Panel i butë dhe me forcë të lartë TV lazer panel panel mjalti alumini


Vendi i origjinës:Provinca Jiangsu, Kinë
Brand Name:PARA
Details paketimit:Tabaka e zamit
Koha për dorëzim:15-20 ditë pune
Kushtet e pagesës:T / T, L / C
Aftësia furnizimit:50 PCS / ditë


përshkrim i produktit

Tabela e prapme e TV e prodhuar nga kompania jonë është bërë nga paneli i huallit prej alumini. Kryesisht është bërë nga fletë alumini, thelbi i huallit prej alumini dhe ngjitës. Madhësia konvencionale është e popullarizuar në treg, kryesisht 84/90/100/120/130 inç, dhe madhësia mund të personalizohet.


Aplikime

Television Ekrani i televizionit / projeksionit me lazer


Përparësia konkurruese

Prevention Parandalimi i zjarrit: pllaka alumini është material jo i djegshëm.

Resistance Rezistenca ndaj korrozionit: paneli i huallit prej alumini është sipërfaqe që trajtohet nga fluorokarboni epoksid, dhe ka rezistencë të fortë ndaj korrozionit.

Protection Mbrojtja e mjedisit: bordi i huallave ju takon produkteve të pastra prej alumini, jo të paqëndrueshme çdo të dëmshme për gazin e trupit të njeriut, pa radioaktivitet dhe mund të riciklohet plotësisht, 100 përqind e produkteve miqësore me mjedisin.

Panel Paneli i huallit prej alumini është i lehtë për t'u çmontuar dhe montuar pa dëmtuar pllakën. Për shkak të peshës së lehtë dhe transportit të përshtatshëm, ai mund të transportohet në vende të ndryshme dhe ripërdoret shumë herë.specifikimet

Kryesisht 84/90/100/120/130 inç, dhe madhësia mund të personalizohet.


HETIM