Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit të aluminit

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit të aluminit

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1592458141393187.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1592458207820636.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1592458207239317.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1592458208436220.jpg

PVDF, PE Veshje PE panel huall alumini për mur perde, ndërtim


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: PARA
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditë pune
Kushtet e pagesës: T / T, L / C
Aftësia furnizimit: 2000 metër katror / metra katrorë në ditë


përshkrim i produktit

Detajet e shpejta

The aluminum honeycomb panel is composited of a honeycomb core sandwiched between two high tensile aluminum alloy sheets with PVDF/PE coated.
 
Përshkrim

Aluminum honeycomb panel is composited by aluminum panel and aluminum honeycomb core. And it was mostly used in astronautics, astrology and other military field Because of its good performance in high wind pressure resistance, impact adsorption, sound proof, heat preservation, fire resistance, specific strength etc.


Aplikime

Pip Tubacionet e gazit, kabllot, materialet e ndërtimit, etj

Decoration Dekorimi i murit të perdes për ndërtesat ku siguria është e rëndësishme, të tilla si aeroporti, spitali dhe qendra kërkimore

Boards Wallboards perde për muret e jashtme të ndërtesave normale

● Renovime për ndërtesa të vjetra dhe shtëpi të luajtshme

● Decoration for indoor wall, ceiling, bathroom, kitchen and balcony

Fasadat

● Tabela, tavolina ekspozite dhe tabela njoftimesh

● Wallboards dhe tavanet për tunele

● Materialet për aplikim industrial, trupat e makinave dhe anijeve


Përparësia konkurruese

● Excellent fireproof property

● Super peeling strength

● Perfect cold resistance performance

● Excellent surface flatness and smoothness

● Superior weather, corrosion, pollutant resistance

● Even coating, various colors

● Superior impact resistance

● Lightweight and easy to process

● Lehtë për të ruajtur


specifikimet
Trashësia e panelit: 2mm-6mm or Customized
Gjerësia: 1220mm 1500mm or Customized
Length: 2440 mm ose i personalizuar
Përfundojë sipërfaqe: PE/PVDF/HEVE
Ngjyra: White, Sparkling Silver, WoodenGrain, Mirror, Brushed or other color as requested 
Aplikacion: Decorative material for buildings, home ,office, sign board, etc..

HETIM