Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit të aluminit

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit të aluminit

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591753383338418.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591753392916014.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591753392128972.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591753392501572.jpg

Paneli me huall antiplumb për rampën e dyerve të autobusëve, hekurudhat, panelet e dyshemesë së anijeve


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditëve të punës
Kushtet e pagesës: T / T,L / C
Aftësia furnizimit: 2000 metër katror / metra katrorë në ditë


përshkrim i produktit

Detajet e shpejta

Paneli është bërë nga një fletë alumini i grirë në pjesën e sipërme të lëkurës për qëllime kundër rrëshqitjes, dhe thelbi i huallit brenda, lëkura e pasme është e sheshtë.

Përshkrim

Paneli përdoret për dysheme, për të siguruar një kapacitet të mirë të ngarkesës, trashësia e rekomanduar e lëkurës është 2.5 mm ose 3.0 mm, dhe paneli i përgjithshëm duhet të jetë së paku 25 mm ose 30 mm.

Nëse madhësia është më e madhe se madhësia standarde, atëherë lëkura e lartë duhet të lidhet, sepse tani në treg madhësia më e madhe e lëkurës së verifikuar të aluminit është 1220x2440mm, ndërsa lëkura e pasme dhe thelbi i huallit mund të jetë një fletë e tërë.


Aplikime

Board Bordi i huallit me sipërfaqe të kontrolluar përdoret gjithmonë për dysheme siç janë dyshemetë e automjeteve, dyshemetë detare dhe katet skenike.


Përparësia konkurruese

● Përdorni temperaturat deri në 350c °

Conduct Përçueshmëri e lartë termike

Resistant Rezistent ndaj flakës

Moisture Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj lagështirës dhe gërryerjes

Ratio Raport i forcës së lartë ndaj peshës

Ness Shkathtësi e mirë

Strength Forcë e shkëlqyeshme e lidhjes

Resistant Rezistent ndaj korrozionit

● Paneli i përbërë i BE-së me Honeycomb prodhuar nga Jiangsu Beecore në Taizhou mori certifikimin e Bonding Standard DIN 6701 A2, akreditimin për përdorimin e lidhjes ngjitëse në prodhimin e automjeteve hekurudhor dhe pjesë të automjeteve hekurudhore.

specifikimet
Trashësia e fletës së aluminit 0.5-1 mm ose i personalizuar
Trashësia e panelit të huallit 2-15 mm
Gjerësia e panelit 1220 mm Maks
Gjatësia e panelit 2440 mm Maks
Ngjyra Natyrore, e Bardhë ose siç kërkohet
Sipërfaqja përfundoi Anti Slip


HETIM