Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i huallit të aluminit

Ti je ketu : home>Produkt>Kolegjet e huallit>Paneli i huallit të aluminit

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591751844795264.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591751854189655.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591751854885948.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1591751854626791.jpg

Paneli i butë prej alumini me materiale ndërtimi të lehta


Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: BEECORE
Detajet e paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Rreth 15 ditëve të punës
Kushtet e pagesës: T / T, L / C
Aftësia furnizimit: 2000 metër katror / metra katrorë në ditë
përshkrim i produktit

Detajet e shpejta

Paneli i huallit prej alumini është i përbërë nga një bërthamë e huallit sanduiç midis dy fletëve të aliazhit alumini me tension të lartë. Këto panele ofrojnë një raport më të lartë forcë-peshë sesa fletët e ngurta, kështu që ato shpesh përdoren si një alternativë e lehtë për aluminin e ngurtë.

Përshkrim

Paneli i huallit të aluminit është një lloj përparimi nga aplikimi i hapësirës ajrore në aplikim komercial, dhe është një nga kompozitat më të mira mjedisore
materiale me raport perfekt të forcës ndaj peshës. Ajo është përdorur gjerësisht në skedarë të ndryshëm për meritat e saj të pashembullta.

Në materialet e ndërtimit të depozituara, ajo njihet si opsioni më i mirë për produktet e veshjes së mureve të perdes.

Produkti ynë është i disponueshëm në çdo trashësi të përshtatur, por në mënyrë tipike në 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm dhe 25 mm.


Aplikime

Ing Tubacione gazi, kabllo, materiale ndërtimi, etj

Decoration Dekorimi i mureve të perdeve për ndërtesat ku siguria është e rëndësishme, si aeroporti, spitali dhe qendra kërkimore

Boards Dollapë perdesh për muret e jashtme të ndërtesave normale

● Rinovime për ndërtesat e vjetra dhe shtëpitë e luajtshme

Dekorim për mur, tavan, banjo, kuzhinë dhe ballkon

Fasadat

● Billboard, tavolina ekspozite dhe tabela njoftimesh

Boards Dollapë dhe tavane për tunele

● Materiale për aplikim industrial, trupa të makinave dhe anijeve


Përparësia konkurruese

Ins Izolim i shëndoshë, izolim i nxehtësisë, ruajtje e nxehtësisë

● Super rrafshim dhe ngurtësi

Weight Pesha e lehtë dhe kursimi i energjisë

Res Rezistent ndaj korrozionit

Installation Instalim i lehtë

specifikimet
Trashësia e lëkurës së aluminit 0.8-3.0mm
Dimensioni maksimal (gjerësia * gjerësia) 6000 * 1200mm
Ngjyra Customized sic eshte kerkuar
Shkëlqim (të dhëna origjinale) 30-40%
Fortësia e lapsit HB-F
Matje e ndryshueshme (N / mm²) 70000
Fuqia e bfund (N / mm) Rp0.2≥130
exteshkalla e ndeshjes (EN485-2: 1194) A50≥8
Zgjerimi i nxehtë i materialeve të aluminit Kur tmospërputhje emperature është
100degree celsius

HETIM