Të gjitha kategoritë
EN

Linja e prodhimit të panelit të huallit të aluminit

Ti je ketu : home>Produkt>Pajisjet e huallit>Linja e prodhimit të panelit të huallit të aluminit

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593652377859897.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593652381425661.jpg
  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593652385251725.jpg

Makinë e ngutshme me presion të ftohtë (Paneli)


përshkrim i produktit

Karakteristikat kryesore

● Mainly used for cold forming of aluminum honeycomb panels.

● Mainly composed of fuselage, pressure plate, hydraulic system and electrical parts.

Fuselage: bashkuar me profile dhe pllaka çeliku për të siguruar që gypi të ketë forcë të mjaftueshme.

● Pressing plate: Made of solid plate and refined.

● Hydraulic system: Consist of a fuel tank, an oil pump, multiple hydraulic valves and cylinders.

● Electrical parts: Consist of the main circuit and the control circuit.


Përparësia konkurruese

● Good lamination

● Stable stroke

● Straight slot

● Not hurt the surface


Shfaqja funksionale


specifikimet
PërshkrimNjësiBHM-CC-A100T
Presioni maksimalT100
Numri i shtresës së punësshtresë1
Madhësia e panelitmm2440 * 1220
Madhësia e tavolinës së punësmm2600 * 1300
Kërkesat për energjiV / Hz380 / 50
Diametri i cilindrit të naftës * cilësiammΦ100 * 8
Goditja e cilindrit të naftësmm1000
Fuqia e instaluarkW
5.5
Plate spacingmm1000
përmasatmm3000 * 1300 * 3200
peshëkg
5000

HETIM