Të gjitha kategoritë
EN

Linja Prodhimi Bërthamore e Aluminit të Aluminit

Ti je ketu : home>Produkt>Pajisjet e huallit>Linja Prodhimi Bërthamore e Aluminit të Aluminit

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593580654511487.jpg

Makinë për zgjerimin e caliperit (BHM- EM-CA2200)


përshkrim i produktit

Karakteristikat kryesore të makinës në zgjerim (Përshkrimi)

● Body color: 9003 white. Other color can also be customized according to customer requirements.

● Korniza është bërë prej çeliku Q235 të ngjitur ose të ngjitur integral, i cili është i fortë dhe reliabe, dhe stresohet pas saldimit për të siguruar saktësinë dimensionale të kornizës. Pjesët e mbetura përfundojnë nga qendra e përpunimit.

● The sliding guideway assembly adopts Taiwan HIWIN and runs smoothly.

● The device adopts caliper type stretching head , which can smoothly stretch for high density small cell honeycomb.

Speed ​​Shpejtësia e shtrirjes është e rregullueshme.

● The stretech length can be set.


Shfaqja funksionale


specifikimet
PërshkrimNjësiBHM-EM-CA2200
Zgjerimi i sistemit
Automatic caliper type
Gjerësia maksimale e pashfrytëzuarmm2200
Gjerësia maksimale e zgjeruarmm1650
Gjatësia maksimale e zgjeruarmm4000 pasi u tërhoq
Trashësia e zgjeruarmm1-30
Shpejtësia maksimale e zgjerimitm / min0-10
Fuqia totaleKW1.5
Inverteri i frekuencësKW1.5
dimensionmm5000 * 2800 * 1500
peshë kg
2500
Aplikoni gjatësinë e anësmm4
tensionV / Hz380 / 50
Motor (nga TW)
Si kërkesë
Ngarje
Tërhiqe shufrën

HETIM