Të gjitha kategoritë
EN

CNC 5-bosht automobilave dhe transportit ajror

Ti je ketu : home>Produkt>Pajisjet e huallit>CNC 5-bosht automobilave dhe transportit ajror

  • https://www.beecorehoneycomb.com/upload/product/1593570078355508.jpg

Qendra e përpunimit të makinerive CNC 5-aksesh për kompozitë, hapësirë ​​hapësinore, automobilistike dhe transporti


Vendi i origjinës: Provinca Jiangsu, Kinë
Brand Name: BEECORE
Details paketimit: Rasti kompensatë
Koha për dorëzim: Ditët e punës së 60
Kushtet e pagesës: T / T, L / C
përshkrim i produktit

Karakteristikat kryesore

In Udhëzime të hapura për ngarkimin / shkarkimin e pjesëve më të mëdha.

Cons Konzoll i lëvizshëm për funksionim më fleksibël.

Mach Makineritë me precizion të lartë.


Aplikime

Industry Industria e Hapësirës Ajrore

Industry Industria e automobilave

Industry Industria e Transportit


Shfaqja funksionale


specifikimet
Parametër B2-905020D fakultativ
Pash
X (mm) 5000 3000-8000
Y (mm) 9000 6000-48000
Z (mm) 2000 1500-3000
A / C ± 120 ° / ± 540 ° -
Shpejtësi
XY (m / min) 60 -
Z (m / min) 30 -
AC (rpm) 36 -
Gisht
Fuqia (KW) 17 12-35
Speed ​​(rpm) 24000 24000-36000
Konfiguracion
Sistemi i Kontrollit Siemens / 840 D -
Udhëzues linear Rexroth -
Rack ingranazhi Atlanta -
reducer NEUGART -

HETIM